This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported Lice. Motiv Jednoduchá. Obrázky motivu vytvořil(a) merrymoonmary. Používá technologii služby Blogger.

pátek 28. dubna 2017

V rámci projektu FASHION REVOLUTION WEEK, který právě probíhá na sociálních sítích /24. - 30. dubna/ se zapojuji takto " I made your clothes"Upřímně musím poděkovat všem, kteří podporují mou tvorbu, nesmírně si toho vážím a díky vám, díky fleru a díky skvělému rodinnému zázemí v mé linii mohu tvořit, dělat, co mě baví, dělat něco, z čeho mám dobrý pocit. Aby tento pocit byl naplněn, je třeba, aby se mi pod ruce dostaly co nejkvalitnější látky s co nejmenším podílem neblahé energie ( vykořisťování lidí, chemické pěstování, barvení atd. ) a tak se je pro vás snažím vybírat. Nějaký cit, za dobu, co šiji, jsem si vypěstovala a vím po čem mám sáhnout. Přestože nejsem součástí výroby materiálu a nejsem u jeho zrodu, důvěřuji určitým lidem, společnostem, které pro nás látky s garancí kvality a etiky vyrábějí, dovážejí, nabízejí ke koupi. Razím si takové heslo " v souladu s přírodou" a toho se, jak je v mých možnostech, držím. Lze u mě vidět i upcyklaci, recyklaci oblečení, kterou mám ráda a je za mě v současnosti určitě smysluplná.Ráda bych při této příležitosti i zmínila, že kdybych poslouchala hlavu, tak jsem to celé dávno zabalila. Naučila jsem se začít poslouchat zpátky svoje srdce a proto šiji a tvořím dál. Absolutně nevím, kam to celé moje šití vede, ale právě teď jsem na správném místě. Podnikání tohoto druhu a s ním spojené další okolnosti tvořící celek, mě přes mnohé, bolestné pády opravdu proškoluje a navrací zpátky k sobě samé. Učí mě lásce k sobě samé a také mě učí sebehodnotě, učí mě odpouštět, učí mě být tady a teď, učí mě důvěře v život a radovat se z něj, učí mě vděčnosti, ať se děje co se děje. Vše má svůj vyšší smysl, který mi občas nevidíme a také ho občas ani vidět nechceme. 

Na všem nejen šitém, se podílí pouze má osoba a občas mi vytvoří nějaký tisk dcerka, která je součástí...každý jsme součástí, aby jsem pochopili, probrali se, našli v sobě lásku a tvořili tak úžasné místo na planetě Zemi...pojďte se přidat!

http://fashionrevolution.org/


Děkuji ze srdce všem. Mám vás ráda 

..a přeji si, aby každý zvědomil to, kam investuje nejen svoje peníze, ale také kam směřuje svoji osobní energii... děkuji za pozornost, za přečtení!

S láskou Zuzana 
https://www.facebook.com/zuzannagajdosova/

Žádné komentáře:

Okomentovat